Fahrplan von Zarząd Transportu Metropolitalnego
Góra Siewierska Kościuszki 2Góra SiewierskaGóra Siewierska, Kreis Psary, Bezirk będziński200Sączów Kościół
Fahrplan
4
5
6
7
8
9
10
1153
12
13
1404
15
1606
17
18
1940 ?Pomłynie Spółdzielnia [nż] ist eine Endstation
20
21
22
23
0
1
2
3
montags
4
5
6
7
8
9
10
1153
12
13
1404
15
1606
17
18
1940 ?Pomłynie Spółdzielnia [nż] ist eine Endstation
20
21
2252 ?Pomłynie Spółdzielnia [nż] ist eine Endstation
23
0
1
2
3
Di, Mi, Do, Fr
4
5
659
7
8
944
10
1154
12
1358
14
15
1616
17
1833
19
2030
21
2252 ?Pomłynie Spółdzielnia [nż] ist eine Endstation
23
0
1
2
3
samstags
4
5
659
7
8
944
10
1154
12
1358
14
15
1616
17
1833
19
2030
21
22
23
0
1
2
3
sonntags, Freizeit
4
5
6
7
8
9
10
1153
12
1358
14
15
1606
17
18
1940 ?Pomłynie Spółdzielnia [nż] ist eine Endstation
20
21
22
23
0
1
2
3